Sisak “potopljen” i u Vukovaru

Vukovar, 03.11.2019.g. plivalište SOV Vukovar

U uzvratnoj utakmici drugog kola kvalifikacija za PH , vukovarski kadeti su kao domaćini savladali ekipu Siska rezultatom 13 : 6 ( 0:1, 3:4, 6:1, 4:0).

Naši dečki su otvorili utakmicu poprilično nervozno i s dosta neiskorištenih prilika na poluvreme otišli s manjkom od dva gola 3 : 5. Trener Musulin je poluvreme iskoristio za dodatno uštimavanje ekipe, te su dečki u 3. i 4. četvrtini primili samo jedan gol i sigurnom realizacijom okrenuli utakmicu u svoju korist i mirno je priveli kraju .

Kadeti , Vukovar 03.11.19.

Za ekipu Vukovara nastupili su : S. Kostadinović ( golman) , D. Komaromi (1), K. Marukić, M. Kovačić (4) , L. Stojanović , T. Krajnović, G. Kršić (1), N. Babić (1), P. Hegeduš (2), I. Šuvak (4) , N. Uglik, T. Paun, L. Smičić i A. Babić. Trener : Krešimir Musulin